Uwaga!!!

Park Dinozaurów jest czynny codziennie z ograniczeniami.

 Ograniczenia w związku z koronawirusem dotyczą obowiązku noszenia maseczek, dezynfekcji rąk i odstępów, zgodnie z aktualnymi ogólnymi zasadami.  

Gastronomia, muzeum i sklepik z pamiątkami działają na aktualnie, ogólnie przyjętych zasadach.

Place zabaw są otwarte z udostępnionymi płynami do dezynfekcji.

 

 

„Park Dinozaurów Nowiny Wielkie" to idealny cel na rodzinną wycieczkę.  Zapraszamy do skorzystania z wielu atrakcji Parku Dinozaurów, z których największą jest leśna ścieżka edukacyjna z czterdziestoma naturalnej wielkości modelami prehistorycznych gadów. 700 metrów krętej ścieżki zatopionej w zieleni lasu prowadzi nas po kolei przez okresy geologiczne pokazując jak rozwijało się życie na ziemi. Podczas spaceru cofniemy się w czasie o setki milionów lat. Do czasów pierwszych płazów i ogromnych ważek, zobaczymy jak wyglądały pierwsze ssaki i staniemy oko w oko z dinozaurami - największymi zwierzętami, jakie kiedykolwiek żyły na ziemi. 

"Park Dinozaurów Nowiny Wielkie" został zaprojektowany i stworzony tak, aby zainteresować wszystkie odwiedzające go osoby, niezależnie od wieku. Wycieczka w prehistorię będzie na pewno niezapomnianym przeżyciem i dostarczy wszystkim wiele wrażeń. Po zapadnięciu zmroku podświetlone modele dinozaurów stwarzają niesamowite wrażenie. Miło spędzając czas można się tutaj wiele nauczyć i dowiedzieć o ewolucji życia na ziemi.  Dla wymagających istnieje możliwość zwiedzania Parku z przewodnikiem.

View the embedded image gallery online at:
http://park-dinozaurow.pl/pl/#sigProId0d0ceb40ae

Polecamy